Виталий Парастюк - Персональный сайт

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Alternative test or image goes here.
You need the latest free Flash Player Plugin to view this site.

Home Media about me Відкриється виставка «Тобі, улюблена Одеса»

Відкриється виставка «Тобі, улюблена Одеса»

ca09beb399201.jpg2 вересня в 16:00 в приміщенні Одеського Музею західного і східного мистецтва відбудеться відкриття виставки «Тобі, улюблена Одеса». Виставка представляє роботи таких художників як Олег Пінчук, Сергій Поярков, Марія Прімаченко і Віталій Парастюк.
Скульптури Олега Пінчука пронизані особливою філософією. Вони архаїчні і сучасні, фантастичні і реальні одночасно. У його роботах дуже багато загального з творчістю Марії Прімаченко, чиї роботи так само будуть представлені на виставці. У кольорових графічних композиціях художниці знаходять своє втілення що йдуть з надр народної міфології образи фантастичних звірів і птахів. Її творчість – це згусток емоційних вражень від переказів, легенд і від самого життя. Роботи художниці вперше експонуються в Одесі.
Справді невичерпну енергію черговий раз можна буде побачити в нових роботах Сергія Пояркова. Тільки рух вгору, до підкорення своєї творчої вершини, при цьому залишаючись самим собою – ось життєве кредо майстра.
Творчість Віталія Парастюка чудова високою культурою форм, композиції і кольору. Теплі графічні роботи і символьний живопис роблять художника впізнанним і неповторним в своєму прагненні передати суть предметів і явищ, пізнанні добра і зла, чорного і білого.
Виставка продовжиться до 25 вересня.

Джерело